سرنوشت 70 نفر از اساتید دستگیر شده مشخص شد// دکتر بهشتی: هنوز 4 استاد دانشگاه در بازداشت هستند

اغلب اساتید دانشگاهی که روز گذشته بازداشت شده بودند بامداد امروز(پنجشنبه) آزاد شدند اما هنوز 4 نفر از این اساتید در بازداشت به سر می برند.

دکتر سید علیرضا حسینی بهشتی با اعلام این خبر به «کلمه»، افزود: دکتر قربان بهزادیان نژاد از اساتید دانشگاه و رئیس ستاد انتخاباتی میرحسین موسوی که روز گذشته در جمع 70 استاد بازداشت شده قرار داشت هنوز آزاد نشده است.

وی افزود: سایر اساتید که عضو انجمن اسلامی مدرسان دانشگاه های کشور هستند ساعت 5 صبح امروز آزاد شدند.

عصر چهارشنبه 70 نفر از اعضای انجمن اسلامی مدرسان دانشگاه با میرحسین موسوی ملاقات داشتند تا درباره ناآرامی‌های اخیر و مسائل به وجود آمده بعد از انتخابات ریاست جمهوری بحث و گفت و گو کنند که بعد از جلسه همه افراد حاضر در جلسه بازداشت شدند.

1 نظرات:

  ناشناس

۶ تیر ۱۳۸۸، ساعت ۲۱:۴۷

1- دوشنبه 8 تیر ساعت 18 زنجیره انسانی از میدان تجریش تا میدان راه آهن2- پنجشنبه 11 تیر ساعت 18 تجمع در میدان های ولی عصر, انقلاب, تجریش و هفت تیر3- دوشنبه 15 تیر ساعت 18 تجمع در مقابل زندان اوین4- پنجشنبه 18 تیر به مناسبت سالگرد کوی دانشگاه مقابل دانشگاه تهران با حضور تمامی مردم و دانشجویان5- ایرانیان خارج از کشور مقابل سفارت ایران در همان کشور با شعار نویسی روی دیوار سفارت6- فریاد الله اکیر هر شب ساعت 10 تا 10:30 در پشت بام منازل7- شعار نویسی روی دیوارها و اسکناس ها

ارسال یک نظر

» لطف کنید و درباره‌ی یادداشت بنویسید.
» نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز -حالا به هر کسی که می‌خواهد باشد- حذف خواهند شد.
» فارسی بنویسید و برای نمایش درست آدرس وبلاگ‌تان، "//:http" را فراموش نکنید.